Iwona Donarska

PRELEGENT

TEMAT

Cover-up.

 Tajniki pigmentacji naprawczych.

Iwona Donarska

PRELEGENT

Kosmetolog, mgr ekonomii. Certyfikowany Międzynarodowy Trener Makijażu Permanentnego. Pasjonatka swojego zawodu i naturalnych pigmentacji.

Z makijażem permanentnym związana od 13 lat. Jej zamiłowaniem są pigmentacje naprawcze, które opanowała do perfekcji. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych.

Założycielka, akredytowanej przez MEN placówki – Permanent Makeup Academy Iwona Donarska, w której od 2017 prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik pigmentacji brwi, ust i powiek.

Jako pierwsza Polka w historii stanęła na podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU we Lwowie, zdobywając tytułu Międzynarodowego Mistrza PMU.

 

 

Prelegentka, Speakerka na międzynarodowych konferencjach pmu (Włochy, Ukraina, Rosja, Gruzja, Niemcy, Estonia, Grecja, Wietnam). Jurorka podczas Międzynarodowych Mistrzostw PMU.

Autorka wielu publikacji w czasopismach branżowych.

Ambasadorka włoskiej marki Dermatek, która na polskim rynku zadebiutowała w 2018 i od razu skradła serca wielu linergistkom. Główny trener i dystrybutor produktów do depigmentcji nieudanych makijaży permanentnych – Pigment Killer oraz IQ Remover.

Organizatorka wielu warsztatów, pokazów, szkoleń i Masterclass z międzynarodowymi Mistrzami świata pmu. Szkolenia z jej autorskich technik pigmentacji brwi, ust i powiek cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kursantów, zarówno początkujących, jak i tych bardziej doświadczonych.

W 2018 roku postanowiła zrobić coś więcej dla polskich linergistek i linergistów.

Zorganizowała PMUGOLD Conference – pierwszą Międzynarodową Konferencję PMU wraz z Międzynarodowymi Mistrzostwami PMUGOLD. Za Nami już trzy edycje tych prestiżowych wydarzeń. A przed Nami kolejna, czwarta już edycja. Tym razem w zmienionym /odświeżonym formacie.

Dzięki swoim umiejętnościom, wiedzy i doświadczeniu wprowadzi WAS w świat trudnej sztuki pigmentacji naprawczej. Włoska marka Dermatek, stworzona z miłości i pasji do makijażu permanentnego, przez dwojga ludzi Annę Taraborrelli i Domenica Taraborrelli.

Innowacyjność – Bezpieczeństwo – Jakość – te trzy cechy w dużym skrócie charakteryzują markę, która rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Od samego początku działalności nadrzędnym celem marki jest rozwój i dążenie do doskonałości w procesie produkcji. Nieustanne poszukiwania innowacyjnych rozwiązań technologicznych oraz współpraca z ekspertami w dziedzinie makijażu permanentnego, mikropigmentacji paramedycznej, mezoterapii oraz dermatologii przyczyniają się do ciągłego podnoszenia jakości oferowanych produktów. Wszystkie produkty marki Dermatek posiadają certyfikaty CE oraz są zgodne z aktualnymi normami prawnymi i przepisami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie UE.

Dermatek to szeroka gama produktów składająca się z:

• urządzeń do makijażu permanentnego,

• jednorazowych kartridży,

• linii pigmentów do pigmentacji brwi, ust i powiek,

• linii produktów do pielęgnacji pozabiegowej,

• linii kosmetyków do leczenia zmarszczek, wyprysków, rozstępów i trądziku oraz blizn pooperacyjnych – Revitalderm,

• akcesoriów niezbędnych do wykonywania makijażu permanentnego.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :