Monika Ochla

PRELEGENT

TEMAT

Nie taki straszny jak go malują – rysunek wstępny brwi.

Monika Ochla

PRELEGENT

Polska linergistka. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Edukacyjnym. Z powołania przedsiębiorcza kobieta biznesu. Największe sukcesy osiągnęła w makijażu permanentnym. Jest założycielką i właścicielką Centrum Makijażu Permanentnego Ochla. W myśl zasady kobiety-kobietą uważa, że wiedzą powinno się dzielić, dlatego prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego w Polsce i Wielkiej Brytanii. Organizatorka ogólnopolskich warsztatów z makijażu permanentego oraz International Festival Of Permanent Make-Up na których zaprasza specjalistów z całego świata. Urodzona optymistka uważająca, że nie ma rzeczy nie możliwych. Już na początku swojej kariery przyjęła zaproszenie na Mistrzostwa Świata w Seulu w charakterze sędzi – te doświadczenia wspomina miło do dziś.

Na co dzień żona i mama dwójki dzieci. Ceni sobie prywatność i otaczających ją ludzi.  Uważa, że w życiu i biznesie najwazniejsza jest odwaga i umiejętnosc dostrzegania szans w każdej małej rzeczy. Kieruje się otwartoscią na zmiany i nowe doświadczenia. Autorka artykułów w magazynach branży Beauty. Została okrzyknięta Trenerem Roku w Makijażu Permanentnym 2018 w Warszawie podczas konferencji Let’s Talk About To PMU.


Międzynarodowy wykładowca podczas Konferencji:
– PMU&Microblading Conference Global Permanent Rosja/Moskwa
– International Beauty Master 2018 Korea/Seul,
– Baltic Competition Permanent Make-Up 2018 Łotwa,
– Let’s Talk About To PMU 2019 Polska/Warszawa
– Elite Artist Circuit 2020 Wietnam/Ho Chi Minh
– Elite Artist Circuit 2020 Filipiny/Manila
– Let’s Talk About To PMU 2020 Polska/Poznań
– PMU Gold Conference 2020 Polska/Sopot

Podczas Konferencji – Let’s Talk About To PMU 2020 zdobywca statuetki Trener Roku 2019 oraz Najleszy Prelegent podczas konferencji.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :