Urszula Ifkowicz

Marta Ifkowicz-GORZEŃ

PRELEGENT

TEMAT

Po pierwsze bezpieczeństwo! Kwalifikacja klienta pod kątem przeciwwskazań.

Urszula Ifkowicz

Marta Ifkowicz-GORZEŃ

PRELEGENT

Z rodziną wychodzi się najlepiej na zdjęciu? A może z rodziną nie powinno się prowadzić interesów? No cóż, gdybyśmy mieli wziąć za przykład ten duet, to żadne z tych zdań do nich nie pasuje. Urszula Ifkowicz i Marta Ifkowicz – Gorzeń, to duet idealny!

Matka i córka, które od wielu lat współpracują ze sobą, tworząc cudowne miejsce na mapie Warszawy, gdzie wiedza o kosmetologii oraz pigmentacji przeplata się jednocześnie z doświadczeniem i niesamowitą atmosferą, którą pokochało moc Klientek oraz Kursantek. Urszula to linergistka i trener makijażu permanentnego. Nie skłamiemy jeżeli napiszemy o niej ekspert technik manualnych i maszynowych wszystkich obszarów pigmentacji. Skarbnica wiedzy, która jak głoszą legendy nie boi się dzielić swoją wiedzą i przekonało się o tym już wiele linergistek, którym Ula potrafiła o późnej porze dawać rady i odpisywać na pytania.

Z wykształcenia magister zarządzania zasobami ludzkimi po Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, posiada także ukończony fakultet z kosmetologii estetycznej na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Marta z kolei ukończyła kosmetologię na Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku, uzyskała tytuł wizażysty w Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner oraz odbyła całą masę kursów i szkoleń z zakresu wizażu, kosmetologii estetycznej i zabiegów z wykorzystaniem lasera Q-Switch oraz makijażu permanentnego ust. Jej zamiłowaniem jest pigmentacja ust oraz usuwanie nieudanych makijaży permanentnych. Jest autorką metody pigmentacji o nazwie NATURAL OBMRE LIPS, którą opanowała do perfekcji, udowadniając, że w szybkim czasie max. 45 min., da się stworzyć nadal poprawnie techniczną, efektywną i cudownie komponująca się z każdą czerwienią wargową, pigmentacje. Zawodowo również dzieli się swoją wiedzą, prowadząc szkolenia z zakresu makijażu permanentnego ust. Nasze prelegentki dodatkowo w zeszłym roku otworzyły pierwszą taką Akademię PMU on-line, w której uczą początkujące linergistki, ale i nie tylko, teorii, na którą często brakuje czasu na szkoleniach, przygotowania do zawodu, przekazują wiedzę z tematów niezbędnych w pracy każdego linergisty oraz prezentują pigmentację różnych obszarów, które są szczegółowo przez nie omawiane.

Dzięki swojemu doświadczeniu oraz wykształceniu, Ula wraz z Martą, zawsze mocno kładły nacisk na bezpieczeństwo swoich Klientek i wszelkie przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego. Długoletnia praca z Klientem, wiele różnych przypadków, sytuacji z ich gabinetu, ale i z salonów kursantek oraz spostrzeżenie iż na rynku brakuje wiedzy z tego zakresu, zmotywowało je do napisania książki „Leksykon Przeciwwskazań„, który jest niezbędnym elementem w pracy każdego linergisty. Te wspaniałe kobiety wystąpią na naszej scenie i zaprezentują wykład o PRZECIWWSKAZANIACH W MAKIJAŻU PERMANENTNYM o nazwie – „PO PIERWSZE BEZPIECZEŃSTWO ! – KWALIFIKACJA KLIENTA POD KĄTEM PRZECIWWSKAZAŃ”.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :