Sylwestra Hasan

LIVE PMU

TEMAT

Pigmentacja Ust 7×7.

Sylwestra Hasan

LIVE PMU

Sylwestra Hasan z wykształcenia jest ekonomistką. Przez lata zdobywała wiedzę z zakresu linergistyki. Każdego klienta traktuje wyjątkowo i podchodzi do niego z zaangażowaniem i pasją. Na swoim koncie ma tysiące pigmentacji. Prowadzony przez nią salon zajął pierwsze miejsce w rankingu Mistrzowie Urody w 2018 roku. Natomiast sama Sylwestra zyskała miano Linergistki Roku 2019. Wraz z Pauliną Stylską Tworzy spółkę PMU EXPIERIENCE,która zajmuję się eventami, szkoleniami ,Mistrzostwami międzynarodowymi dla branży PMU.

Wypuściły na rynek maszyny Tokyo I Rio, które są innowacją na polskim rynku . Stworzyły zasady Mistrzostw międzynarodowych ,które podbiją serca Linergistek jako ze sprawiedliwości stanie się zadość.

Wielokrotnie wyróżniona finalistka międzynarodowych mistrzostw Makijażu Permanentnego, zdobywczyni odznaczenia „ProArtist” oraz jurorka międzynarodowych mistrzostw w PMU. Dodatkowo Sylwestra może pochwalić się publikacji w magazynach branżowych. Jest autorką techniki pigmentacji, która tworzy pomadkowe wygojenia, popularnej metody 7×7. Na co dzień Sylwestra prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego dla osób zaawansowanych, oraz tych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z PMU. Charakteryzuje się niebywałym podejściem do Kursanta i profesjonalizmem, z ogromnym zaangażowaniem i pasją odkrywa nowe obszary PMU oraz tworzy własne! Każdy sukces na koncie Sylwestry to wynik wiary w siebie, ciężkiej pracy i ciągłej nauki. Od 4 lat specjalizuje się jako trener w nauce prostych nieskomplikowanych metod pigmentacji oraz rysunku wstępnego. Twórczyni metod 7×7 i Ombre Fan. Przyjeżdżają do Niej kursantki z całej Polski i zagranicy. Pomysłodawczyni grup szkoleniowych w Social Media.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :