Perfect Lines Studio, to marka obecna 12 lat na rynku. Studio Makijażu Permanentnego, Akademia szkoleniowa oraz jedna z największych i najlepiej zaopatrzonych w Polsce Hurtowni z akcesoriami, materiałami i urządzeniami do makijażu permanentnego i nie tylko. Ogrom serca, wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego Klienta, profesjonalizm oraz nieprzebrana pasja naszego
personelu gwarantują najwyższy poziom wszystkich świadczonych przez nas usług. My wiemy, że szkolić to nie tylko oddać komuś część swojego serca do wykonywanych zabiegów, ale wziąć poniekąd za niego odpowiedzialność. To nie tylko przekazać mu wyuczoną, książkową wiedzę, ale przede wszystkim podzielić się własnym, bezcennym i wieloletnim doświadczeniem.
Serdecznie zapraszamy do naszego świata Beauty na zabiegi, szkolenia, zakupy. Perfect Lines Studio „Perfekcyjnie albo wcale”personelu gwarantują najwyższy poziom wszystkich świadczonych przez nas usług. My wiemy, że szkolić to nie tylko oddać komuś część swojego serca do wykonywanych zabiegów, ale wziąć poniekąd za niego odpowiedzialność. To nie tylko przekazać mu wyuczoną, książkową wiedzę, ale przede wszystkim podzielić się własnym, bezcennym i wieloletnim doświadczeniem.
Serdecznie zapraszamy do naszego świata Beauty na zabiegi, szkolenia, zakupy. Perfect Lines Studio „Perfekcyjnie albo wcale”

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :