BIOEVOLUTION zajmuje się projektowaniem oraz produkcją najwyższej klasy urządzeń i kartridży do makijażu permanentnego. W skład zespołu wchodzą specjaliści z zakresu elektroniki, mechaniki precyzyjnej, robotyki, precyzyjnej obróbki metali oraz produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie inżynierów z naszego biura konstrukcyjnego oraz własna linia produkcyjna pozwalają zachować kontrolę nad jakością i precyzją na każdym etapie powstawania produktów. Wszystkie nasze urządzenia i kartridże zostały w pełni opracowane przez polskich inżynierów i są produkowane oraz sterylizowane w Polsce.

Do produkcji kartridży SECURE wykorzystujemy najnowsze światowe technologie. Igły ostrzone są z dokładnością do 0,001 mm (1 μm). Dopuszczalna tolerancja plastikowych detali to 0,01 mm. Dążymy do ideału. Dlatego też, narzuciliśmy sobie najwyższe standardy. Tylko najlepsze rozwiązania i najwyższej jakości materiały. Dzięki temu osiągamy najwyższą precyzję pracy kartridży, która umożliwia niespotykaną wcześniej jakość mikropigmentacji.

Rękojeść do makijażu permanentnego BIOEVOLUTION została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających linergistkach. Nowatorski układ napędowy oraz odpowiednio dobrana waga obudowy zapewniają wyjątkową precyzję pracy bez żadnych wibracji. Nowoczesny i ergonomiczny design sprawia, że nawet długa praca z rękojeścią nie jest męcząca. Do produkcji zostało użyte najwyższej jakości anodowane aluminium. Precyzja wykonania sprawia, że praca rękojeści jest bardzo cicha.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :