PAULINA STYLSKA

LIVE PMU

TEMAT

Soft brows – naturalne brwi.

PAULINA STYLSKA

LIVE PMU

Vice Mistrzyni Świata makijażu permanentnego do 2017 roku, tytuł zdobyła w Hong Kongu, gdzie była oceniana przez największe gwiazdy pmu. Z makijażem permanentnym związana jest  od ponad 10 lat. W latach 2016-2017 szkoleniowiec Fashion Brows od 2018-2020 roku  związana z firmą Maderm ACADEMY. Od października 2020 roku razem z Sylwestra Hasan tworzą markę Hasan& Stylska i zajęły się prowadzenim warsztatów, szkoleń, konferencji na całą Polskę. Właścicielka dwóch najbardziej rozpoznawalnych  salonów kosmetycznych w Lublinie – Prestige Studio, które zajęły pierwsze miejsce, jako najlepsze salony na terenie Lubelszczyzny 2019 roku. Jej artykuły możecie czytać w pismach branżowych, jest mówcą na sympozjach i konferencjach w kraju i za granicą.

 

Lipiec 2017 Fashion Brows Warszawa

Luty 2018 Lets Talk Warszawa Luty 2019 Lets Talk Poznań Styczeń 2020 Filipiny

Styczeń 2020 Wietnam

Maj 2021 wspołorganizator największej konferencji międzynarodowej  Pmu Expierience

 

Możecie ją spotkać na mistrzostwach, ponieważ ocenia prace uczestników jako sędzia.

2019 luty  juror na konferencji lets Talk About pmu

2019 wrzesień  juror na konferencji Toppmu

2020 -2021 The TLC Online International Championship  Competition

Szkoleniowiec  z zakresu laminacji i stylizacji brwi.

 

W 2018 roku w Poznaniu zdobyła Vice mistrza Polski w stylizacji brwi .

 

W 2020 r zdobyła międzynarodowy  tytuł „Pro Artist” rozpoznawalny na całym świecie. Oraz została odznaczona tytułem AIPMUA, które ma na celu zgromadzenie wszystkich najlepszych artystów na świecie.

 

Zajmuje się również działalnością charytatywną – jest Ambasadorką programu „Sercem Malowane” organizowanego przez Magdalenę Bogulak. Program polega na wspieraniu kobiet po rozszczepieniu podniebienia i warg, u których wykonuje się bezpłatne zabiegi pigmentacji-za uśmiech. Bierze również udział w programie „Permanentnie Piękna” Agnieszki Majewskiej , pomagając kobietom po chemioterapii wyglądać piękniej. W tym programie wykonuje się brwi za uśmiech.

 

Prywatnie żona Kamila  oraz  mama dwójki dzieci Amelki i Antosia .

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :