Marka PowderBrows Academy zajmuje ważne miejsce w świecie polskiego i zagranicznego PMU. Została stworzona przez Malwę Ziębę i od początku swojego istnienia zdobywała swoich zwolenników, początkowo w Irlandii i w Polsce, a później w innych państwach świata. Firma PowderBrows Academy to zespół osób, którzy całe swoje serce wkładają w wykonywanie zabiegów makijażu permanentnego i medycyny estetycznej oraz w szkolenia i nauczanie fachu linergisty innych osób. PowderBrows Academy to placówki w najbardziej odległych częściach świata np. na Cyprze, w Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii. W tym momencie marka rozwija swoje skrzydła
pod tym względem również w Polsce, otwierając nowe placówki w każdym województwie (Wrocław, Rzeszów, Jaworzno i wiele innych). Malwa Zięba (założycielka marki) zmieniła już życie setek kobiet, dodając im pewności siebie i zachęcając do rozwijania swoich pasji i SIEBIE. To właśnie ona swoją energią i talentem sprawia, że marka PowderBrows Academy jest oryginalna i nietuzinkowa. Malwie udało się stworzyć prawdziwą rodzinę PMU i wykształcić swoich trenerów marki na całym świecie, a rozpoczęła to od kształcenia się u najlepszych z najlepszych. Firma ta jest godna zaufania pod względem wykonywanych zabiegów oraz prowadzonych szkoleń. W tym momencie na rynku królują nasze kursy z makijażu permanentnego oraz medycyny estetycznej np. MalwaLips – modelowanie ust.

PowderBrows Academy to również autorskie urządzenia do makijażu permanentnego, pigmenty i akcesoria, zaprojektowane w sposób, który zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego linergistę.
W swojej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu naszym klientom usług o najwyższej jakości. Nasi pracownicy nieustannie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje i dzięki temu są mistrzami w swojej dziedzinie.

Organizator:
 
JO Permanent Makeup & Cosmetology
 
Zadzwoń :